ARM

Custom Text Block

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetu

Sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

Latest posts

Get our latest news and special sales

You may unsubscribe at any moment. For that purpose, please find our contact info in the legal notice.

Nauka strzelania z pistoletu i karabinu

Organizujemy i prowadzimy szkolenia strzeleckie dla początkujących i zaawansowanych. Naszą misją jest nauka strzelania od podstaw dla tych, którzy zadają sobie pytanie „jak posługiwać się bronią bezpiecznie” oraz dla tych, którzy mają już poziom podstawowy za sobą ale głowią się jak strzelać celnie, jak kontrolować podrzut, jak strzelać zza przeszkód (stojąc, kucając, czy leżąc?) itd.

Trening strzelecki z ARM

Kurs strzelecki podzieliliśmy na etapy. Na kolejnych poziomach metodycznie wpajamy prawidłowe nawyki strzeleckie, ćwiczymy celność, a potem rytm i szybkość strzelania. Bardzo ważne jest bezpieczeństwo na osi strzeleckiej i dlatego szkolimy w małych grupach poświęcając dużo uwagi każdemu uczestnikowi szkolenia.


W okolicach tych miast prowadzimy szkolenia strzeleckie:

Szczecin (Żabów Military Area), Łódź (Aleksandrów strzelnica RP), Warszawa (Strzelnica Marynino)

---

Sklep strzelecki arm

Zobacz też oporządzenie strzeleckie. Ponieważ sami aktywnie strzelamy i startujemy w zawodach dynamicznych - doskonale znamy potrzeby strzelca dynamicznego. Aby trening strzelecki był efektywny i dawał dużo satysfakcji wykorzystujemy sprawdzony i niezawodny sprzęt.

Pas strzelecki

Dobrze zaprojektowany i solidny pas taktyczny i po 2 ładownice do każdego rodzaju broni to świetny zestaw na początek, a wraz z rozwojem sam wybierzesz kolejne akcesoria do karabinu i pistoletu – my chętnie doradzimy.

Ubrania dla strzelca

Jakie jest idealne ubranie do strzelania? Po pierwsze wygodne! Ale też trwałe i uzbrojone w udogodnienia (dodatkowe kieszonki, rzepy i wzmocnienia).

Naszym ulubionym produktem są rękawiczki strzeleckie CROCODILE – uszyte z połączenia koziej skóry i trudnopalnych materiałów świetnie sprawdzają się gdy w rękach gorąca broń palna.